Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako správne čistiť pleť?

Ako správne čistiť pleť?

Pre začiatok si ujasnite, že mydlo na pleť nepatrí, ani u kozmetického ošetrenia, ale ani u bežnej hygieny. Čím si umývať tvár, keď nie mydlom? Poďme sa na to spolu pozrieť.

 

Jak správně čistit pleť?

Aby mali masky a krémy takéto účinky, ktoré od nich očakávame, musíme, ako už to tak býva, začať u seba. Pýtate sa ako?


Prvý krok: dôkladné vyčistenie pleti

Na končeky prstov naneste pleťové mlieko a krúživými pohybmi tvár premasírujte. Nechajte chvíľku pôsobiť a potom opláchnite vodou. Ak máte make-up pokojne zopakujte tento krok aj trikrát, ktoré zmyjete všetky nečistoty. Aj nenalíčená tvár potrebuje tento krok, póry sa Vám po použití otvoria, prečistí a účinné látky z masky a krémov sa dostanú hlboko do pokožky.
Pleťové mléko s mateří kašičkou ošetření pletipleťová voda s mateří kašičkou ošetření


Druhý krok: používame pleťovú vodu

Na vatový tampón naneste pleťovú vodu a jemne utrite tvár. Tým sa zbavíte zvyškov pleťového mlieka a nečistôt rozpustných vo vode.

Nekombinujte

Jednotlivé zložky v produktoch by medzi sebou mohli reagovať a potom by sa mohla dostaviť alergická reakcia-štípanie, svrbenie, začervenanie alebo vyrážka.


Tretí krok: Vyberáte krém

Teraz už stačí len vybrať vhodný pleťový krém a jemným ťuknutím ho zapracovať do pokožky.

 

pleťový krém s mateří kašičkou ošetření

 

Postup je jednoduchý a celé ošetrenie hravo zvládnete pri kúpeli alebo sprchovaní. Výsledkom za vaše snaženie Vám bude krásna a žiarivá pleť.


Užite si vašu krásu.