Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako používať pleťovú masku

Ak, chcete používať pleťovú masku tak je vám asi jasné, že to zaberie trochu viac času, než bežné ošetrenie pleti. Urobte si z toho taký svoj rituál. Nezabudnite, že aj vy si zaslúžite čas len pre seba. A keď na chvíľku zavrite oči, alebo si pri tom prečítajte svoju obľúbenú knihu alebo časopis, tak aj po tejto chvíľke budete ako znovuzrodená.

Peeling

Pred použitím masky môžete použiť peeling, ktorý jemne odstráni odumreté bunky. Nepoužívajte ho však viac ako raz až dvakrát za mesiac. Na pleť, ktorá trpí na akné, však kozmetický peeling nepatrí.


Základné očistenie

Ani pred použitím masky nesmieme zabúdať na to, že pleť potrebuje očistiť. Na mydlo rovno zabudnite, tým si môžete umývať ruky alebo telo. Radšej siahnite po pleťovom mlieku, vďaka ktorému sa zbavíte mastných nečistôt a makeupu na pleti. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vlažnou vodou.

Nevynechávajte ani očistenie pleťovou vodou. Naneste ju na vatový tampón a jemne utrite tvár. Tým sa zbavíte zvyšky mlieka a nečistôt rozpustných vo vode.


Chvíľka oddychu

V tejto chvíli je pleť pripravená na výživu poriadnu dávku vitamínov. Naneste pleťovú masku a nechajte ju 15 minút pôsobiť. Relaxujte a užívajte si tú chvíľku. Vaša pleť vám bude odmenou.

Po krátkej relaxácii zmyte vlažnou vodou masku a jemným ťuknutím naneste pleťový krém.

Uvidíte, že si tieto chvíľky zamilujete. Môžete ich zdieľať s mamičkou alebo kamarátkou - určite budete mať o čom hovoriť.

Copyright 2020 - 2024 © www.vcelidar.sk