Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako na vypadávanie vlasov a lupiny

V priemere nám počas dňa vypadne menej ako 100 vlasov, takže ak každé ráno nachádzate na hrebeni väčšie chumáčik, radšej zbystrite. Za vypadávaním môže stať stres, zlá životospráva alebo aj nevhodná kozmetika, ktorá vlasy vysušuje a poškodzuje. Čo im naopak prospieva, je prekrvenie a hydratácia vlasovej pokožky. A samozrejme niekoľko prírodných látok.

Veľmi dobrých účinkov dosahuje vlasová voda s propolisom, u ktorej zákazníci hlásia prvé viditeľné zlepšenie už po dvoch týždňoch používania. Nie je to pritom len o propolisu a ďalších výťažkoch, ktoré obsahuje, ale aj o spôsobe aplikácie - pretože sa masíruje do pokožky po dobu 3 minút, pomáha s jej prekrvením.

U žien v čase zvýšeného padania vlasov odporúčame znížiť počet prípravkov pre styling a celkovú záťaž. Teda napríklad úplne obmedziť žehlenie vlasov, ktoré prispieva k vysušovaniu. Naopak nie sú nutné radikálne kroky, ako napríklad skracovanie, vlasy naberajú silu od korienkov a ďaleko účinnejšie je zamerať sa na ich výživu. K vlasovej vode je vhodné používanie Šampónu s propolisom.

 

Jak na vypadávání vlasů a lupy