Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako na regeneráciu a poškodené vlasy?

Dôvodom zhoršenej kvality vlasov môžu byť biologické zmeny, častejšie je to ale vyššia miera stresu a s tým spojená zlá životospráva. Schválne - koľko zeleniny bolo na tanieri u vášho včerajšieho obed?

Organizmus potom zodpovedá (okrem iného) zvýšenou lámavosťou vlasov či ich rednutím. Veľkým problémom tiež môžu byť lupiny a celková nerovnováha u vlasovej pokožky. Získať ju späť pritom nie je ťažké.

Regeneráciu vlasov dokáže skvele naštartovať vlasová voda s materskou kašičkou. Má prírodné zloženie, je veľmi jemná a šetrná, príjemne vonia a čo viac - jej účinky uvidíte už počas prvých dvoch týždňov používania.

Aplikácia zaberie približne 3 minúty, po ktorej vodu masírujete do vlasovej pokožky. Používať ju môžete po každom umývaní na suché i vlhké vlasy. Pre zvýšenie účinku ju možno opakovať až 2 × denne, takže sa čoskoro dostanú zase do kondície. K tejto vlasovej vode je vhodné používať Medový šampón s kondicionérom.

 

Jak na regeneraci a poškozené vlasy?

Copyright 2020 - 2024 © www.vcelidar.sk